fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Wrocławia, Lubina i okolic
Polecam! – Skorzystaliśmy z usług firmy z kilkoma produktami – żaluzje bambusowe w kilku rozmiarach i kolorach, rolety plisowane, moskitiera. Ze wszystkich jesteśmy bardzo zadowoleni. Fachowe doradztwo, terminowość i punktualność.
Agnieszka PałczakAgnieszka Pałczak
07:51 05 Dec 22
Bardzo polecam firmę! Całość przebiegła sprawnie, żaluzje są piękne i bardzo dobrej jakości. Miło współpracowało się z pracownikami firmy, którzy są kontaktowi, rzeczowo odpowiadają na wszelkie pytania i są elastyczni pod kątem terminów. Pozytywnym zaskoczeniem dla mnie było, że inne firmy informowały mnie, że nie znajdę żaluzji bonusowych 25mm, a tutaj dzięki temu że Hushaus ma innych niż reszta dostawców specjalizujących się w żaluzjach, udało się znaleźć przepiękne żaluzje o których marzyłam 😊 dziękuję pięknie za współpracę i realizację
Daniela WrońskaDaniela Wrońska
20:31 18 May 22
Jestem bardzo zadowolona - mamy rolety zewnętrzne i kilka firm powiedziało, ze „nie da się” wykonać moskitiery lub zaproponowali wysokie wyceny. Państwo bardzo szybko przyjechali na pomiar, bardzo dobry kontakt, błyskawiczny montaż. Serdecznie polecam!
Agata PawłowskaAgata Pawłowska
18:12 24 Jun 21
Super firma. Pan przyjechał, pomierzył, doradził. Nie próbował nas naciągnąć na droższe, pomimo że sami o nie pytaliśmy tylko doradził nam takie, które teraz sprawdziły się w te upały idealnie.Na montaż czekaliśmy od wyceny jakieś 3tyg więc bardzo szybko.Pan zamontował wszystko szybko, czysto i powiedział jak o nie dbać.Polecam serdecznie!
Gosia P.Gosia P.
11:07 05 Dec 20
Polecam! Profesjonalnie, solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Wykonawca otwarty na propozycje odbiorcy co do rozwiązań jak i dogodnego terminu. Dodatkowo przemili ludzie, którym zależy na zadowoleniu klienta. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie i cieszę się, że wybrałam właśnie tą firmę. Pozdrawiam i dziękuję.
js_loader
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *