fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Wrocławia, Lubina i okolic
Moskitiery Wrocław

Moskitiery Wrocław

Moskitiery Wrocław to jeden z tych elementów wyposażenia domu, który przynosi ulgę od razu po zamontowaniu. Siatki na owady w solidnych aluminiowych konstrukcjach przez lata będą stanowić skuteczną barierę przeciwko insektom.

Moskitiera plisowana jest absolutnym mistrzem w kategorii moskitier do okien tarasowych, zwłaszcza drzwi przesuwnych. Wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, przez co jest trwała i wytrzymała na warunki atmosferyczne.

Moskitiera plisowana posiada siatkę na owady w kształcie harmonijki, którą przesuwa się do boku. Rozwiązanie to zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu, a cały system działa bardzo płynnie.

Moskitiera plisowana nie widzi przeszkód w roletach zewnętrznych, w porównaniu do moskitiery drzwiowej.

Moskitierę plisowaną jesteśmy w stanie wykonać na dowolny kolor RAL.

Dodatkowym atutem, jakiego nie posiada żadna inna moskitiera jest maksymalna szerokość w jakiej może zostać wykonana. Producent przewidział rozwiązania nawet dla okien o szerokości 500cm.

Moskitierę plisowaną można zamontować poprzez przyklejanie, przykręcanie do okna a nawet montaż do elewacji.

Moskitiera ramkowa to najprostszy system w walce z owadami dostającymi się do domu. Siatka na owady zamocowana jest w specjalnej aluminiowej ramie gwarantując wysoką trwałość przez lata.

 System ten stosuje się na oknach w pełni otwieralnych.

Moskitiera ramkowa nie jest otwieralna, więc nie jest zalecanym systemem do drzwi balkonowych, ale do każdego innego okna będzie stanowić skuteczną barierę przed owadami.

System moskitiery drzwiowej, to nic innego jak siatka na owady zamontowana w grubej, solidnej aluminiowej ramie. Mocowana jest ona za pomocą zawiasów do ramy okiennej. Zalecana jest głownie do standardowych okien balkonowych o niewielkich szerokościach.

Zaletą tego rozwiązania jest to, że istnieje możliwość zastosowania specjalnego przejścia dla zwierząt!