fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Wrocławia, Lubina i okolic
Rolety Dzień Noc Wrocław

Rolety Dzień Noc Wrocław

Wszechstronność rolety dzień noc sprawiła, że to rozwiązanie stało się bardzo popularne. Nie ma co się temu dziwić. Funkcjonalność tego rozwiązania w połączeniu z dobrą tkaniną gwarantuje, że sprawdzi się w każdym wnętrzu. I to w uczciwej cenie. Niemal dowolna regulacja ilości wpadających promieni słonecznych, jest możliwa dzięki zastosowaniu naprzemiennie ułożonych pasów, transparentnego z zaciemniającym. Sprawia to, że roleta dzień noc często mylona jest z żaluzją.

Rolety dzień noc charakteryzują się naprzemiennie ułożonymi pasami, które pozwalają na dowolną regulację zaciemnienia pomieszczenia.

Jeden z pasów to transparentna siatka, która odpowiada za funkcję „dzień” wpuszczając do domu odpowiednią ilość światła. Drugi pas jest w wybranym kolorze. Odpowiada on za funkcję „noc”, uzyskując efekt zaciemnienia. Docenią go wszystkie osoby, które cenią prywatność. 

Stosując funkcję noc, w upalne dni pomieszczenie będzie się mniej nagrzewać. Funkcja noc jest także niezwykle istotna w sypialni, bo dzięki zaciemnieniu możemy być pewni głębokiego snu.

.

Roleta dzień noc w kasecie z prowadnicami ma pewne ograniczenia wymiarowe. Na szczęście nie ma problemu z dopasowaniem jej do zdecydowanej większości okien. Jeżeli nie masz pewności, czy na Twoim oknie można zamontować roletę dzień noc, wystarczy zapytać! 

Roleta dzień noc na wymiar w systemie wolnowiszącym, montowanym we wnęce lub na ścianie/suficie jest rozwiązaniem pozwalającym na większe wymiary. 

Obecnie najbardziej popularna jest roleta dzień noc biała lub we wszelakich odcieniach szarości, skutecznie podnosząc elegancję pomieszczenia. Nie są to jedyne kolory rolety dzień noc jakie posiadamy. Standardowe kolory, takie jak biele, szarości, beże, czernie muszą się znajdować w ofercie. Czasem jednak warto odejść od standardów, i zdecydować się na bardziej szalone kolory jak czerwony, fioletowy czy też w kolorze drewnopodobnym.

O kolor kasety i prowadnic nie ma co się martwić. Posiadamy spory wybór, gwarantując dopasowanie do koloru skrzydła okiennego.

Rolety zaciemniające dzień noc, to tkanina, w której na odwrocie znajduje się dodatkowa warstwa gumy. Kiedy roleta znajduje się w funkcji noc, zaciemnia pomieszczenie nawet do 90%. Ta tkanina, szczególnie ceniona jest w sypialniach oraz pokojach dziecięcych.

UWAGA! Posiadając takie rolety w sypialni narażasz się na zaspanie do pracy!

Czyszczenie rolet dzień noc jest bezproblemowe. Podczas produkcji na każdą z tkanin nakładana jest specjalna warstwa impregnacji przeciwkurzowej. Kurz osiada się na tkaninie na tyle delikatnie, iż wystarczy ją raz na jakiś czas zwinąć aby pozbyć się go całkowicie. Wystarczy wtedy jedynie zetrzeć kurz z parapetu bądź podłogi. 

W przypadku wystąpienia większych zabrudzeń, można użyć delikatnie nawilżonej ściereczki. Ważne jest, aby taka ścierka nie była szorstka, ani zbyt mokra.

Rolety dzień noc sprawdzą się także w tych pomieszczeniach. Nie przeszkadza im zwiększona wilgotność, zmiany temperatury. Dzięki zastosowaniu systemu kasetowego, można tkaninę całkowicie schować w kasecie, czyniąc ją niepodatną na żadne uszkodzenia.

 

Roleta dzień noc w łazience świetnie sprawdzi się, zwłaszcza z zastosowaną tkaniną nie transparentną. Regulując dowolnie ilością promieni słonecznych, za dnia jesteśmy w stanie uzyskać odpowiednie naświetlenie przy zachowaniu prywatności. Po zajściu słońca, wystarczy roletę ustawić w funkcji „noc” i odcinamy się od przypadkowych gapiów.