fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Lubina, Legnicy i Polkowic.
Rolety materiałowe Lubin

Rolety materiałowe Lubin

Nasze rolety materiałowe to przede wszystkim porządna tkanina, pochodząca wyłącznie od polskich producentów. Nie ma tutaj miejsca na niską jakość, dlatego jesteśmy pewni, że Ci się spodobają.Jest to najbardziej klasyczne rozwiązanie, ale nie bez powodu gości w setkach domów. Klasyczna roleta materiałowa to nie jest tylko kawałek tkaniny. To porządny system dający masę możliwości. Zasłonięcie się przed gapiami, całkowite zaciemnienie pomieszczenia czy jako ostatni element dekoracji mieszkania. Zawsze znajdzie się dla nich zastosowanie.

Rolety materiałowe charakteryzuje uniwersalność.

Najczęściej stosowane jest rozwiązanie w kasecie z prowadnicami montowane bezinwazyjne ( rolety bez wiercenia ) na ramę okienną lub, jeżeli względy techniczne na to pozwalają, na listwy przyszybowe.

Rolety materiałowe cechują się uniwersalnością. Praktycznie na każde domowe okno jesteśmy w stanie wykonać z gwarancją roletę materiałową gładką w kasecie z prowadnicami. Zdarzają się okna „giganty”, ale na to też znajdziemy rozwiązanie! 

Jeżeli posiadasz większe okno, to nie ma co się zamartwiać. Rolety materiałowe wolnowiszące jesteśmy w stanie wykonać w o wiele większych wymiarach, w 2 różnych kasetach. Można je montować do wnęki, ściany lub sufitu. Dużo zależy tutaj od budulca z jakiego wykonane jest miejsce montażu, dlatego aby poznać graniczne wymiary rolet materiałowych wolnowiszących skontaktuj się z nami.

Kolorystyka rolet materiałowych jest praktycznie nieograniczona, także każdy znajdzie coś dla siebie. Rolety materiałowe białe, czarne, czerwone, z wzorami, wszystko. 

Roleta materiałowa na wymiar to nie tylko kolor tkaniny, ale także jej rodzaj. Tkaniny z domieszką lnu, papieru czy też efektowne plecionki, w połączeniu z idealnym dopasowaniem koloru kasety do stolarki okiennej wywierają zachwyt niemal u wszystkich.

Rolety materiałowe podgumowane, to produkt do zadań specjalnych. Tkanina jest dodatkowo podgumowana, dzięki czemu nie przepuści nawet najmniejszej ilości promieni słonecznych. Dodając do tego prowadnice mamy pewność, że w pomieszczeniu zapanują egipskie ciemności. 

Ich siostra, roleta termoizolacyjna spełnia dodatkowo jeszcze jedną funkcję. Posiada powłokę ze srebra, która zatrzymuje ciepło. W obie strony. Latem zatrzymuje gorąc, a zimą nie pozwala aby ciepło ulotniło się za szybko. Może i brzmi za pięknie aby było prawdziwe, ale takie jest.

UWAGA! Posiadając takie rolety w sypialni narażasz się na zaspanie do pracy!

Nie ma nic prostszego niż czyszczenie rolet materiałowych, bo… czyszczą się same. Tak, same. Podczas produkcji nakładana jest na nie specjalna warstwa impregnacji przeciwkurzowej. Kurz osiada na tkaninie w małych ilościach oraz bardzo delikatnie. Wystarczy taką roletę zwinąć a on sam spadnie na parapet, z którego łatwo go zdejmiemy.

 W przypadku wystąpienia większych zabrudzeń wystarczy przetrzeć tkaninę lekko nawilżoną ścierką.

Rolety materiałowe sprawdzą się także w tych pomieszczeniach. Nie przeszkadza im, zwiększona wilgotność, zmiany temperatury. Dodatkowym atutem rolety do kuchni jest kaseta, w której możemy całkowicie schować tkaninę, mając pewność, że nie zostanie ubrudzona podczas gotowania. 

Tkaniny podgumowane świetnie sprawdzą się jako rolety łazienkowe, ze względu na intymność jaką dają. Nikt nie chce aby cokolwiek rozpraszało podczas relaksującej kąpieli.